Serwisy

Stworzyłem od podstaw kilkanaście serwisów WWW. Serwisy te należą do krzywy.pl i są częścią mojej strategii ebiznesowej. Poniżej zamieściłem część z nich.

Każdy z wymienionych i opisanych poniżej serwisów internetowych ma swój ściśle nakreślony cel. Nie ma tutaj przypadku, ani nieprzemyślanych decyzji. Wszystkie te strony internetowe są dla mnie ważne z punktu widzenia mojej strategii działania. Łączy je jedno: zawierają sporą dawkę wiedzy z zakresu ebiznesu, choć nie tylko. Jeśli interesujesz się zarabianiem w Internecie, z pewnością zainteresują Cię te serwisy internetowe.


serwis e-biznes

Subiektywny blog o ebiznesie

Jest to jeden z moich najważniejszych serwisów internetowych. Choć znajduje się jeszcze w początkowej fazie rozwoju, mam wobec ebiznesy.pl wielkie plany.
Cel jest w zasadzie jasny: stworzenie wartościowego bloga zajmującego się tematyką ebiznesu w dość szerokim ujęciu. Ma to być blog pisany z punktu widzenia człowieka prowadzącego własny ebiznes.


forum e-biznesowe

Forum ebiznesowe

Jest to dość specyficzne forum zajmujące się ebiznesem. Dlaczego? Powodów mógłbym wymienić wiele, jednak napiszę o jednym: atmosfera. Na forum.ebiznesy.pl udało się stworzyć niepowtarzalny klimat współpracy, przyjaźni, wsparcia i kultury. Czy wyobrażasz sobie, że od początku działania forum, tj. od kwietnia 2008, ani razu nie zdarzyło się na naszym forum ebiznesowym, aby ktoś zachował się wulgarnie, obraźliwie czy szyderczo wobec drugiej osoby? Znasz jakieś podobne forum? Ja nie znam.

Forum.ebiznesy.pl powstało dla realizowania kilku celów. Najważniejszym z nich jest pomoc każdej zainteresowanej osobie w rozwoju jej biznesu w Internecie, czyli ebiznesu.
Jeśli jeszcze nie jesteś jednym z fanów forum.ebiznesy.pl, jesteś o krok od tego, aby się nim stać. Serdecznie Cię zapraszam!


darmowy kurs pozycjonowania stron internetowych

Darmowy kurs pozycjonowania stron internetowych

Wiedza za darmo – w mojej strategii ebiznesowej to podstawa. Darmowy Kurs Pozycjonowania był pierwszym moim darmowym kursem mailowym. Siedziałem nad tym kursem niemal przez 3 miesiące wieczorami i po nocach. Powstało coś niepowtarzalnego: darmowy kurs e-mailowy, który swoją wartością przewyższa niejeden płatny kurs. Dlaczego rozdaję wiedzę za darmo, przeczytasz w innej częsci mojej strony firmowej.

Jeśli jeszcze nie jesteś uczestnikiem darmowego kursu pozycjonowania, nie szkodzi – możesz zapisać się w kilka sekund, podając na stronie z zapisem na kurs (kliknij w obrazek obok) Twoje imię i adres e-mail.


doradztwo e-biznes

Wizytówka doradcy ebiznesowego

Stworzyłem prostą stronę internetową, która jest moją wizytówką doradca ebiznesowego. W przyszłości planuję umieścić pod domeną krzyworaczka.pl blog osobisty – mojego brata, Piotra, i mój. Będą tam nasze przemyślenia życiowe – nie tylko ebiznesowe.

Na dzień dzisiejszy w zasadzie główną funkcją domeny krzyworaczka.pl jest moja skrzynka mailowa.


szkolenia ebiznesowe Pawła Krzyworączki

Szkolenia stacjonarne z ebiznesu

Tajemnice Ebiznesu – tak nazwałem stacjonarne szkolenie ebiznesowe, które organizuję kilka razy w roku, w 3 największych miastach w Polsce (Kraków, Wrocław, Warszawa).

Początkowo Tajemnice Ebiznesu miały być szkoleniem jednodniowym. Jednak ze względu na kompleskowy charakter tego szkolenia, 6 godzin szkoleniowych okazało się być zdecydowanie za mało. Tak więc szkolenie ebiznesowe jest teraz 2 – dniowe: sobota – podstawy ebiznes; niedziela – techniki zaawansowane.

Więcej o szkoleniu Tajemnice Ebiznesu dowiesz się na stronie szkolenia (kliknij w obrazek obok) oraz w innej części serwisu krzywy.pl, na podstronie poświęconej szkoleniom Pawła Krzyworączki.


Darmowy kurs jak napisać biznes plan

Darmowy kurs tworzenia biznes planu dla ebiznesu

Nasza strategia ebiznesowa zakłada rozwijanie darmowych szkoleń, kursów i poradników z zakresu ebiznesu oraz tzw. tematów okołobiznesowych.

Kurs pisania biznesplanów (częsciej pisane jednak osobno: biznes plan) to pierwszy nasz wspólny projekt – mojego brata, Piotra, i mój. Poświęciliśmy masę czasu, żeby stworzyć coć naprawdę godnego polecenia: kompleksowy kurs tworzenia biznes planów, ze szczególnym naciskiem na e-biznes (czy ebiznes – preferujemy pisownię bez myślnika). Czegoś takiego nie znaleźliśmy w Sieci – postanowiliśmy wypełnić tę lukę.

Jeśli po przeczytaniu naszego darmowego kursu poczujesz niedosyt wiedzy, możesz nabyć nasz ebook o biznes planach dla ebiznesu, który wydaliśmy w wydawnictwie Złote Myśli. Znajdziesz tam mi.in. 3 kompletne, przykładowe biznes plany dla firm działających w Internecie: sklepu internetowego, platformy szkoleniowej i firmy oferującej usługi e-marketingowe.