Szkolenia ebiznesowe

Digital marketing conceptJeśli chodzi o szkolenia ebiznesowe, to zawsze daję z siebie więcej niż 100%

Być może uważasz, że szkolenia to ździerstwo. Za dzień zajęć płacisz kilkaset złotych. Powiem Ci coś: szkolenia to wiedza. Skondesowana wiedza podana na tacy. Jeśli wolisz samodzielnie spędzić tysiące godzin na nauce i poszukiwaniu rozwiązań – szkolenia nie są dla Ciebie.

Czy szkolenia są potrzebne?

Wiem doskonale, co teraz sobie myślisz: „Gość zarabia na szkoleniach, więc oczywiste jest, że będzie szkolenia promował i wmawiał każdemu, że musi się szkolić!”. Hmm, a jak myślisz, co robiłem zanim w ogóle pomyślałem o tym, że sam mógłbym prowadzić szkolenia? Znasz już odpowiedź: szkoliłem się u innych. I nadal to robię. Nikt nie jest alfą i omegą w ebiznesie. Każdy musi się cały czas uczyć. To nauka bez końca. Jeśli chcesz być najlepszy – musisz się szkolić. Książki i Internet to za mało.

Co jest takiego szczególnego w szkoleniach?

Odpowiedź na to pytanie jest tylko jedna: ludzie. Na szkoleniach spotykasz, poznajesz różne osoby. Dzielą się z Tobą swoim doświadczeniem. Nawiązujesz kontakty, które niejednokrotne zmieniają Twoje życie, zmieniają jego tor.
Chociaż osoba lub też osoby prowadzące szkolenia prawdopodobnie dają Ci najwięcej z siebie, śmiem twierdzić, że jedną z największych zalet szkoleń dla Ciebie są osoby, które biorą udział razem z Tobą w szkoleniu – nie prowadzący to szkolenie. Ja poznałem na szkoleniach wielu niezwykłych ludzi. Z kilkoma się przyjaźnię do tej pory. A są to przyjaźnie na całe życie. Nie wspominając o ebiznesie nawet (razem działamy, wspieramy się).
Zatem jeśli chcesz osiągać sukcesy w ebiznesie, po prostu musisz się szkolić. Taka jest prawda.

Szkolenia ebiznesowe Pawła Krzyworączki

Od czerwca 2009 roku prowadzę szkolenia z zakresu ebiznesu. 6 czerwca zorganizowałem pierwszą edycję szkolenia „Tajemnice Ebiznesu„. W szkoleniu wzięły udział 23 osoby. Pomimo kilku drobnych potknięć (z powodu problemów ze sprzętem szkolenie rozpoczęło się 20 minut po czasie), było doskonale. Czy wiesz, co sprawiło mi największą satysfakcję?
Pod koniec szkolenia poprosiłem uczestników o wypełnienie ankiety, którą wcześniej przygotowałem. Wynik mnie zaskoczył: wszyscy, dokładnie WSZYSCY uczestnicy szkolenia zaznaczyli w ankiecie, że poleciliby szkolenie „Tajemnice Ebiznesu” i inne szkolenia, które będę w przyszłości organizował, swoim znajomym. Nie wyobrażam sobie większej satysfakcji z prowadzenia szkoleń, niż ta, jaką poczułem czytając te ankiety.

Przyszłość szkoleń organizowanych przez firmę krzywy.pl

Tajemnice ebiznesu

„Tajemnice Ebiznesu” to pierwsze moje szkolenie ebiznesowe. Będzie, a w zasadzie już jest, szkoleniem cyklicznym. Planuję organizować to kompleksowe szkolenie z zakresu ebiznesu 2-3 razy w roku – co kilka miesięcy w jednym z największych miast Polski. Będą to: Kraków, Wrocław i Warszawa. Dzięki temu każdy, kto chce skorzystać z mojej wiedzy ebiznesowej i zarazić się ode mnie pasją do ebiznesu, będzie mógł przyjechać na szkolenie do najbliższego dla siebie miasta.

„Tajemnice Ebiznesu” są szkoleniem weekendowym, 2-dniowym. W sobotę poznajemy podstawy ebiznesu, a w niedzielę techniki zaawansowane. Można oczywiście wziąć udział tylko w jednym dniu szkolenia (sobota lub niedziela) lub w pakiecie (sobota + niedziela). Dodam tylko, że pakiet jest zawsze najkorzystniejszą opcją. Można także nabyć pakiet płyt DVD ze szkolenia.

Tajemnice pozycjonowania

Oczywiście „Tajemnice Ebiznesu” to nie wszystko. Prowadzę także szkolenie stacjonarne, którego tematem jest pozycjonowanie serwisów internetowych. Jest to szkolenie dwudniowe.

Szkolenia ebiznesowe prowadzone online

Szkolenia stacjonarne są doskonałą formą kontaktu trenera i uczestników szkolenia. Jednak nie zawsze zainteresowane tematyką szkolenia osoby mają możliwość przybycia na szkolenie. Powodów może być wiele, m.in. zbyt duża odległość, koszty i czas dojazdu, ewentualny nocleg. Dlatego nieodzowne będzie organizowanie szkoleń z ebiznesu online, czyli na żywo przez Internet. Ale to dopiero wkrótce.

Zapraszam Cię serdecznie do zapoznania się z moimi szkoleniami z e-biznesu (czy ebiznesu). Być może stwierdzisz, że jest to dokładnie to, czego szukasz i potrzebujesz.