Doradztwo w ebiznesie

kawaDoradca to ktoś, kto doskonale orientuje się w danym temacie i jest w stanie pomóc Ci błyskawicznie. Jest jak przyjaciel, który jest zawsze do Twojej dyspozycji. Ktoś, kto przy kawie lub przez telefon pomoże Ci zwiększyć Twoje dochody.

 

Czy doradztwo się opłaca?

Wiem, że to pytanie brzmi trochę idiotycznie. Ale z drugiej strony, nie każdy zdaje sobię sprawę z korzyści, jakie może przynieść doradztwo, także ebiznesowe.

Doradztwo działa podobnie jak szkolenia. Choć o wiele skuteczniej. Dlaczego? Ponieważ przy doradztwie masz trenera, specjalistę, eksperta do wyłącznej dyspozycji. Cała moja uwaga skupiona jest na Tobie i Twoim e-biznesie. Równocześnie – gdy opracowuję dla Ciebie strategię ebiznesową – Ty się uczysz e-biznesu. Jest to prawdopodobnie najlepszy sposób nauki i przekazywania wiedzy – rozmowa w cztery oczy, lub przynajmniej przez telefon lub komunikator internetowy.

Zdając sobie sprawę, jak ważną rolę w każdym ebiznesie pełni doradca, postanowiłem do moich szkoleń e-biznesowych dołączyć doradztwo ebiznesowe, jako jeden z szeregu bonusów dołączanych do samego szkolenia. Dzieki temu każdy uczestnik moich szkoleń ebiznesowych uzyskuje 3 istotne korzyści:

  • wiedzę ebiznesową na szkoleniu
  • pliki wideo do przeglądania dowolną ilość razy po szkoleniu
  • doradztwo ebiznesowe, żeby jego e-biznes był jeszcze skuteczniejszy i bardziej dochodowy

Uważam, że tak kompleksowe podejście daje unikalną szansę każdemu zbudować w najkrótszym możliwym czasie dochodowy e-biznes.

Kto potrzebuje doradcy ebiznesowego?

Doradcy potrzebuje każdy, kto ma wątpliwości, czy to, co robi jest najwłaściwsze dla jego biznesu. Oczywiście są również sytuacje, gdy komuś się tylko wydaje, że wszystko robi doskonale, gdy tymczasem jego biznes chyli się ku upadkowi.

Uważam, że każdy z nas potrzebuje doradców. Ja osobiście również! Czy zatem płacę jakiemuś ekspertowi za doradztwo w ebiznesie? Nie, nie płacę – mam je bezpłatnie.
Razem z grupką kilku przyjaciół mamy klub biznesowy, że tak to nazwę. Spotykamy się raz w tygodniu na konferencji przez komunikator internetowy Skype i analizujemy systuację obecną naszych biznesów, omawiamy nasze strategie, snujemy plany na przyszłość. Wspieramy się, pomagamy sobie, doradzamy. Ta burza mózgów co wtorek daje nam olbrzymią siłę i wsparcie. Jeśli jesteś w stanie zapewnić sobie taką grupę wsparcia – zrób to natychmiast. Korzyści z takiej współpracy są olbrzymie.

Jeśli nie masz nikogo, kto doradzi Ci w e-biznesie, bo Twoi znajomi nie zajmują się biznesem internetowym, zdaj się na doradcę zewnętrznego. Nie pożałujesz tej decyzji. Gwarantuję Ci to.

Jak wygląda doradztwo e-biznesowe prowadzone przez Pawła Krzyworączkę?

Oferuję Ci usługę doradztwa ebiznesowego. Doradztwo w moim wykonaniu wygląda następująco:

  • Proszę Klienta o podanie zakresu doradztwa, adresów serwisów, których ma dotyczyć doradztwo, celów ebiznesowych Klienta.
  • Zapoznaję się z ebiznesem / ebiznesami Klienta i przygotowuję się do konsultacji.
  • Umawiam się z Klientem na spotkanie lub na konsultacje online (na żywo przez Internet i/lub telefon).
  •  Podczas konsultacji online korzystam z oprogramowania pozwalającego w czasie rzeczywistym oglądać pulpit komputera: mojego przez Klienta, lub Klienta przeze mnie. Dzięki temu konsultacje są niezwykle efektywne i przebiegają bardzo sprawnie.

 

Cena doradztwa ebiznesowego, które oferuję, to 120 PLN netto za 30 minut (147,60 PLN brutto). Możesz wynająć mnie jedynie na 30 minut, na 1 godzinę, lub nawet na cały dzień. Im dłuższy będzie czas trwania konsultacji, tym mniej zapłacisz w przeliczeniu na stawkę podstawową za 30 minut.

W wyjątkowych sytuacjach dojeżdżam do Klienta nawet na drugi koniec Polski. Kwestia do ustalenia.

Jeśli się wahasz, nie masz pewności, czy warto ze mną współpracować, możesz np. napisać do mnie maila lub zadzwonić. To nic nie kosztuje. A prawdopodobnie zmieni Twoje podejście do doradztwa w ebiznesie.

czas trwania jednorazowych konsultacji
opłata bez rabatu (PLN netto)
wysokość rabatu (%)
opłata po rabacie (PLN netto)
w przeliczeniu na 30 minut
30 minut
120 zł
120 zł netto
1 godzina
240 zł
8%
220 zł
110 zł netto
2 godziny
480 zł
17%
400 zł
100 zł netto
3 godziny
720 zł
21%
570 zł
95 zł netto
4 godziny
960 zł
25%
720 zł
90 zł netto
5 godzin
1200 zł
29%
850 zł
85 zł netto
6 godzin
1440 zł
33%
960 zł
80 zł netto
7 godzin
1680 zł
37%
1050 zł
75 zł netto
8 godzin
1920 zł
42%
1120 zł
70 zł netto
> 8 godzin
cena i warunki do ustalenia

Zastanów się, czy jest Ci potrzebna moja pomoc w e-biznesie. Jeśli stwierdzisz, że mogę pomóc Ci – skontaktuj się ze mną w wygodny dla Ciebie sposób.