Niezbyt często polecam kogokolwiek, bo ludzie są różni. Różnie też podchodzą do klientów. Jeden będzie zadowolony, inny nie. Osąd ze swej natury zawsze jest subiektywny. Ale….
Z czystym sumieniem mogę polecić jednego gościa. Jest nim Paweł Krzyworączka. Lubię go czy nie, to całkiem inna historia i nie ma wpływu na to, co chcę napisać, ale cieszę się, że zostaliśmy kumplami.

Paweł ma niesamowitą wiedzę z dziedziny ebiznesu i dzięki niemu i w wiekszości jego poradom powstał mój sklep z zegarkami www.Reloj.pl (a także blog – www.Sempowicz.pl).
Właściwie to moja znajomość tematu i upór Pawła w kwestiach merytorycznych funkcjonowania serwisu doprowadził do jego powstania w takiej formie, w jakiej jest.

Przed poznaniem Pawła nie wiedziałem, co to pozycjonowanie, usability serwisu czy Google AdWords. Pojęcia były mi obce. A i tak jak już je poznałem, to bez łopatologicznego wyłożenia tematu ciężko jest samemu to ugryźć. Wtedy Paweł przyszedł z pomocą. Choć trzeba przyznać, że jest w tym męczący… ciągle się o coś czepia. Pamiętaj, że jak zdasz się na niego, to nie będziesz miał spokoju dopóty, dopóki Twój serwis nie będzie wyglądał ludzko i dla internauty i dla wyszukiwarek.

Początkowa wersja mojego serwisu, ta, która powstała według mojego „widzimisię” nie ma nic wspólnego z tym, co widać teraz. Usability strony sklepowej, intuicyjność, nawigacja, pozycjonowanie, ranking w wyszukiwarkach….. wszystko to poprawiałem według najlepszych rad „Krzywego”. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Na ok. 2000 sklepów z zegarkami w Polsce i na średnio np. 247.000 zapytań o zegarki casio wchodzimy już na 20 miejsce w google. Po niecałym roku działania sklepu!! Ile „starych wyjadaczy” już wyprzedziliśmy?? Spokojnie mogę polecić Ci usługi Krzywego. Nie pożałuje tego Twój serwis www.
Ty możesz pożałować! Zatruje Ci żywot z początku tak, jak mi. Otwierasz z rana GG, a tu już czeka na Ciebie wiązanka, że nie zrobiłeś tego czy tamtego…..
To czasem wpienia, ale nie ma innego wyjścia, niż zrobić to, co należy, bo inaczej „Krzywy”, jak ten buldog co Cię złapał, nie popuści…

Za to jedno jest pewne! To specjalista jakich mało, który naprawdę angażuje się całym sercem w pomoc, zwłaszcza, jak i Ty się angażujesz… wtedy może i Ciebie polubi i Twój serwis www wespnie się szybciutko do góry.

 

Jerzy Sempowicz

www.Reloj.pl, www.Sempowicz.pl

Więcej opinii znajdziesz tutaj http://ebiznesy.pl/opinie