Za darmo

W Internecie jest mnóstwo informacji. Także darmowych. Skąd więc pomysł na dawanie komuś czegoś zupełnie za darmo? Masa pracy i żadnych korzyści z tego?
No, niezupełnie…

Wiedza za darmo a strategia firmy

Powiem Ci coś w sekrecie: dawanie wiedzy za darmo jest częścią mojej strategii e-marketingowej. Jeśli chcesz zarabiać na wiedzy, musisz się nią najpierw podzielić.
Jest to również częścią mnie samego – po prostu uwielbiam dzielić się swoją wiedzą z innymi. Tak po prostu. A opinie, jakie dostaję w mailach, sprawiają, że czasami nie chodzę po ziemi, a lewituję nad nią 😉

Moje kursy są w 100% – tach darmowe. Żadnych ukrytych opłat, haczyków czy małego druczku. Za darmo i tyle. A jeśli myślisz, że „za darmo” oznacza „licho”, to coś Ci teraz wyjawię.

Nad moim pierwszym kursem – darmowym kursem pozycjonowania (DarmowyKursPozycjonowania.pl) pracowałem przez około 3 miesiące wieczorami i po nocach. Nad kolejnym darmowym kursem, tym razem o tym, jak napisać biznes plan dla ebiznesu, pracowaliśmy z moim bratem, Piotrem, przez podobną ilość czasu. Obydwa kursy są kompletne i w pełni profesjonalne. Mogłyby być z powodzeniem sprzedawane, a są rozdawane za darmo.

W sierpniu 2009 roku uruchomiliśmy razem z bratem kolejny darmowy projekt, tym razem, powiedzmy, okołobiznesowy. Opracowaliśmy darmowy poradnik walki ze stresem – Jak pokonać stres ? To nasze przemyślenia, doświadczenia i porady z życia wzięte. Naprawdę warto skorzystać.

Kolejne darmowe kursy, szkolenia i poradniki od krzywy.pl

W przygotowaniu są już kolejne darmowe kursy od krzywy.pl. Jeśli już jesteś na którejś z moich list adresowych, będziesz wiedzieć o każdym nowym projekcie. I od razu będziesz korzystać z naszej wiedzy. A jeśli nie jesteś jeszcze naszym subskrybentem, nic straconego.

Możesz zapisać się na nasze darmowe kursy (linki graficzne do nich znajdziesz poniżej). Czekamy na Ciebie z niecierpliwością.

Na koniec jeszcze jedna ważna informacja.
Zapisując się na którykolwiek z naszych kursów czy poradników, dostajesz nie tylko sam kurs, poradnik czy materiał szkoleniowy. Równocześnie jesteś prenumeratorem darmowego newslettera z danej dziedziny (ebiznesu, pozycjonowania, pisania biznesplanów itd.). Co jakiś czas będziesz dostawać maila z wartościowymi radami, linkami, artykułami, recenzjami książek, szkoleniami i innymi informacjami.

Serdecznie Cię zapraszam
.

jak napisać biznes planjak pokonać stresdarmowy kurs pozycjonowaniaJak zwiększyć ilość odwiedzin na stronieWolne domeny internetoweDarmowe Tajemnice PozycjoneraDarmowe Tajemnice E-biznesu