Statystyki Google Analytics

Jeśli chcesz odnosić sukcesy w ebiznesie, musisz prowadzić statystyki Twoich serwisów internetowych i umiejętnie je analizować. Jeśli tego nie robisz, bładzisz po omacku.

google-analytics

Czym są statystyki serwisów internetowych?

Statystyki stron WWW można w skrócie nazwać śledzeniem zachowań użytkowników lub obserwowaniem odwiedzin i akcji w serwisach internetowych. Dzisiejsze statystyki to coś więcej, o wiele więcej, niż sama ilość odwiedzin danego serwisu w ciągu doby czy miesiąca. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom wiesz niemal wszystko o użytkownikach Twoich serwisów. Problem jest tylko jeden: jak skutecznie wykorzystywać wyniki statystyk dla Twoich serwisów internetowych?

Google Analytics – najlepsze statystyki dostępne w Internecie

Zabrzmiało to trochę jak slogan reklamowy. To prawda – jestem fanem firmy Google. Nie zmienia to jednak faktu, że Google Analytics są prawdopodobnie najlepszymi darmowymi statystykami serwisów internetowych dostępnymi obecnie na rynku. Powiem więcej: nie znam lepszego systemu statystyk nawet wśród płatnych usług tego typu. Dlaczego zatem statystyki Google Analytics są całkowicie darmowe? Wynika to ze strategii firmy Google. Swoją drogą, dzięki temu pracownicy Google wiedzą o Internecie praktycznie wszystko.

Na czym polega usługa „Statystyki Google Analytics” oferowana przez firmę krzywy.pl?

Samo zainstalowanie statystyk Google Analytics jest bardzo proste. Wystarczy:

  • utworzyć darmowe konto w systemie Google Analytics
  • dodać nowy serwis do statystyk
  • skopiować kod statystyk i..
  • … wkleić go na wszystkich podstronach serwisu, objętego statystykami, przed znacznikiem zamykającym body

I tyle. Statystyki od tej chwili są już zbierane.

Oczywiście samo zainstalowanie statystyk Google Analytics to nie wszystko. Teraz musisz obserwować statystyki Twojego serwisu internetowego, analizować je i wyciągać wnioski. Niejednokrotnie wyniki statystyk pozwalają zastosować odpowiednie modyfikacje serwisu (optymalizacja kodu, treści strony) lub podjąć odpowiednie działania (np. pozycjonerskie), które wpłyną bezpośrednio na skuteczność twojego serwisu, ilość odwiedzin i wielkość sprzedaży.

Usługa „Statystyki Google Analytics” polega na nauczeniu Cię odpowiedniej analizy i interpretacji statystyk

Twoich serwisów internetowych. Jest to więc forma konsultacji, trwających od 2-3 do maksymalnie 10 godzin zegarowych. Ilość konsultacji nie jest ściśle ustalona; najczęściej jest to 2-5 spotkań na żywo w cztery oczy, lub online.

Cena usługi „Statystyki Google Analytics” jest stała i wynosi 497 PLN netto (611,31 PLN brutto).

Jeśli chcesz wykorzystać potencjał drzemiący w Twoich serwisach, zapraszam do kontaktu i złożenia zamówienia. Każdy dzień, w którym nie wykorzystujesz potencjału systemu statystyk Google Analytics, jest dniem Twojej niewykorzystanej szansy.